Ak Parti Genel Merkezine çağrılan 4 adaydan biri olan Almus'un sevilen simalarından iş adamı Şeref Yılmaz Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılan mülakat sonrası Almus ilçe başkanı adayı olarak gösterildi. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongrede tek aday olarak seçime girecek Şeref Yılmaz'a ve yeni seçilecek Yönetim Kurulu üyelerine görevinde başarılar diliyoruz.

Şeref Yılmaz 1968 de Almus'ta doğdu. İlk ve Ortaokulu Almus'ta Lise öğrenimini ise Tokat Gaziosmanpaşa Lisesinde tamamladı. Askerlik görevini Samsun ve Gaziantep'te yaptı. Evli ve 3 çocuk babası olan Şeref Yılmaz Mobilya Üretim ve Satış, Halı ve Beyaz Eşya satış mağazası sahibi işadamlarımızdandır.

Ziyaretçilerimiz

Bugün 30

Dün 74

Bu Hafta 396

Bu Ay 1493

Toplam 31695

VEFAT HABERLERİ (Ömer Güler)

İlçemiz halkından Merhum Murat Güler'in oğlu, Vedat Güler'in ağabeyi, Murat, İbrahim ve Hasan Güler'in babası, Osman, Mustafa, Nuri ve Hüseyin Hanlıoğlu'nun eniştesi emekli gardiyan Ömer Güler tedavi gördüğü Kayseri'de 26 Kasım 2017 günü vefat etti. Merhumun cenazesi 27 Kasım 2017 günü Almus Merkez Camiinöğle namazı sonrasında kılınacak cenaze namazından sonra Almus Mezarlığında toprağa verilecek. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive