SEVGİLİ ZİYERETÇİLERİMİZ.. SİTEMİZ İÇERİĞİNDE YAYINLANAN HABERLERİN GALERİ RESİMLERİNİN GÖSTERİMİNDEKİ HATALAR DÜZELTİLMİŞTİR..

Ak Parti Genel Merkezine çağrılan 4 adaydan biri olan Almus'un sevilen simalarından iş adamı Şeref Yılmaz Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılan mülakat sonrası Almus ilçe başkanı adayı olarak gösterildi. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongrede tek aday olarak seçime girecek Şeref Yılmaz'a ve yeni seçilecek Yönetim Kurulu üyelerine görevinde başarılar diliyoruz.

Şeref Yılmaz 1968 de Almus'ta doğdu. İlk ve Ortaokulu Almus'ta Lise öğrenimini ise Tokat Gaziosmanpaşa Lisesinde tamamladı. Askerlik görevini Samsun ve Gaziantep'te yaptı. Evli ve 3 çocuk babası olan Şeref Yılmaz Mobilya Üretim ve Satış, Halı ve Beyaz Eşya satış mağazası sahibi işadamlarımızdandır.

Ziyaretçilerimiz

Bugün 0

Dün 64

Bu Hafta 490

Bu Ay 1883

Toplam 60222

 

VEFAT HABERLERİ (Fehmi Özveren)

İlçemiz halkından Celal, Halil ve Sami Özveren'in babası, Almus Merkez Camii İmam Hatibi Mustafa Özveren'in amcası Fehmi Özveren 6 Temmuz 2018 günü evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Almus Devlet Hastanesinde vefat etti. Merhumun cenazesi aynı gün Almus Merkez Camiinde Cuma namazı sonrasında kılınan cenaze namazı ardından götürüldüğü Bakımlı Köyü mezarlığında toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. 

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive