SİTEMİZDE NOSTALJİK RESİMLERİNİZ YAYINLANSIN İSTERMİSİNİZ... SİZDE NOSTALJİK RESİMLERİNİZİN YAYINLANMASINI İSTİYORSANIZ almusgentr@gmail.com MAİL ADRESİNE RESİMLERİNİZİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ...

İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından İlçemizde ön lisans öğrencilerine yönelik KPSS Hazırlık Kursu açıldı. Açılan kursa 5 ayrı grupta toplam 130 kişi katılıyor. 27 Kasım 2017 günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Yıldız' ıın katılımı ile başlatılan kurslarda Türkçe ve Matematik dersleri anlatılacak. Haftalık bir grup için 2 saat olarak planlanan kurslar toplam 50 saat olacak. Kurs sonunda katılımcılara sertifika verilecek. Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fatih Karlı Tarih dersi için öğretmen bulunamadığını belirterek öğretmen bulunduğunda Tarih Kursununda açılacağını söyledi. Kursa katılan katılımcılardan kurs bedeli olarak herhangi bir ücret alınmıyor.

Ziyaretçilerimiz

Bugün 54

Dün 118

Bu Hafta 427

Bu Ay 3557

Toplam 45315

 

VEFAT HABERLERİ (Cihan Çakmak)

İlçemiz halkından (Arnavut) Ramis Çakmak'ın torunu, Yakup Çakmak'ın oğlu, Cihat Çakmak'ın kardeşi, Hayrettin, Fatih ve Yunus Çakmak'ın yeğeni Cihan Çakmak 13 Mart 2018 tarihinde Çorum İli Osmancık İlçesi yakınında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi 15 Mart 2018 günü Almus Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Almus Mezarlığında toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive