SEVGİLİ ZİYERETÇİLERİMİZ.. SİTEMİZ İÇERİĞİNDE YAYINLANAN HABERLERİN GALERİ RESİMLERİNİN GÖSTERİMİNDEKİ HATALAR DÜZELTİLMİŞTİR..

İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından İlçemizde ön lisans öğrencilerine yönelik KPSS Hazırlık Kursu açıldı. Açılan kursa 5 ayrı grupta toplam 130 kişi katılıyor. 27 Kasım 2017 günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Yıldız' ıın katılımı ile başlatılan kurslarda Türkçe ve Matematik dersleri anlatılacak. Haftalık bir grup için 2 saat olarak planlanan kurslar toplam 50 saat olacak. Kurs sonunda katılımcılara sertifika verilecek. Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fatih Karlı Tarih dersi için öğretmen bulunamadığını belirterek öğretmen bulunduğunda Tarih Kursununda açılacağını söyledi. Kursa katılan katılımcılardan kurs bedeli olarak herhangi bir ücret alınmıyor.

Ziyaretçilerimiz

Bugün 64

Dün 80

Bu Hafta 490

Bu Ay 1883

Toplam 60222

 

VEFAT HABERLERİ (Fehmi Özveren)

İlçemiz halkından Celal, Halil ve Sami Özveren'in babası, Almus Merkez Camii İmam Hatibi Mustafa Özveren'in amcası Fehmi Özveren 6 Temmuz 2018 günü evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Almus Devlet Hastanesinde vefat etti. Merhumun cenazesi aynı gün Almus Merkez Camiinde Cuma namazı sonrasında kılınan cenaze namazı ardından götürüldüğü Bakımlı Köyü mezarlığında toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. 

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive