SEVGİLİ ZİYERETÇİLERİMİZ.. SİTEMİZ İÇERİĞİNDE YAYINLANAN HABERLERİN GALERİ RESİMLERİNİN GÖSTERİMİNDEKİ HATALAR DÜZELTİLMİŞTİR..

ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan YGS istatistiklerine göre Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi 2015 ten sonra bir kez daha (Çok Programlı Anadolu Liseleri arasında) YGS1 ve YGS2 puan türünde Türkiye birincisi oldu.Okul Müdürlüğünün resmi internet sayfasında konu ile ilgili "BU GÜN DÜNDEN BİR ADIM ÖNDE OLACAĞIZ" sloganıyla çıktığımız bu yolda emeği geçen bütün öğretmen, öğrenci ve desteklerini bizden esirgemeyen başta Almus Kaymakamlığı olmak üzere bütün paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız." açıklaması yapıldı.Okul yönetimimize gösterilen bu başarıdan dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Ziyaretçilerimiz

Bugün 12

Dün 142

Bu Hafta 740

Bu Ay 3514

Toplam 50262

 

VEFAT HABERLERİ (Zekiye Tarkamış)

İlçemiz halkından merhum Mustafa Tarkamış'ın eşi, Hüseyin,Abdullah ve Sinan Tarkamış'ın annesi Zekiye Tarkamış tedavi gördüğü İstanbul da  24 Nisan 2018 salı günü vefat etti. Merhumenin  cenazesi 25 Nisan 2018 günü öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazı tekrar Almus Mezarlığında toprağa verildi. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive