SİTEMİZDE NOSTALJİK RESİMLERİNİZ YAYINLANSIN İSTERMİSİNİZ... SİZDE NOSTALJİK RESİMLERİNİZİN YAYINLANMASINI İSTİYORSANIZ almusgentr@gmail.com MAİL ADRESİNE RESİMLERİNİZİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ...

ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan YGS istatistiklerine göre Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi 2015 ten sonra bir kez daha (Çok Programlı Anadolu Liseleri arasında) YGS1 ve YGS2 puan türünde Türkiye birincisi oldu.Okul Müdürlüğünün resmi internet sayfasında konu ile ilgili "BU GÜN DÜNDEN BİR ADIM ÖNDE OLACAĞIZ" sloganıyla çıktığımız bu yolda emeği geçen bütün öğretmen, öğrenci ve desteklerini bizden esirgemeyen başta Almus Kaymakamlığı olmak üzere bütün paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız." açıklaması yapıldı.Okul yönetimimize gösterilen bu başarıdan dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Ziyaretçilerimiz

Bugün 132

Dün 261

Bu Hafta 667

Bu Ay 2246

Toplam 36489

 

VEFAT HABERLERİ (Ömer Güler)

İlçemiz halkından Merhum Murat Güler'in oğlu, Vedat Güler'in ağabeyi, Murat, İbrahim ve Hasan Güler'in babası, Osman, Mustafa, Nuri ve Hüseyin Hanlıoğlu'nun eniştesi emekli gardiyan Ömer Güler tedavi gördüğü Kayseri'de 26 Kasım 2017 günü vefat etti. Merhumun cenazesi 27 Kasım 2017 günü Almus Merkez Camiinöğle namazı sonrasında kılınacak cenaze namazından sonra Almus Mezarlığında toprağa verilecek. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive