SEVGİLİ ZİYERETÇİLERİMİZ.. SİTEMİZ İÇERİĞİNDE YAYINLANAN HABERLERİN GALERİ RESİMLERİNİN GÖSTERİMİNDEKİ HATALAR DÜZELTİLMİŞTİR..

ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan YGS istatistiklerine göre Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi 2015 ten sonra bir kez daha (Çok Programlı Anadolu Liseleri arasında) YGS1 ve YGS2 puan türünde Türkiye birincisi oldu.Okul Müdürlüğünün resmi internet sayfasında konu ile ilgili "BU GÜN DÜNDEN BİR ADIM ÖNDE OLACAĞIZ" sloganıyla çıktığımız bu yolda emeği geçen bütün öğretmen, öğrenci ve desteklerini bizden esirgemeyen başta Almus Kaymakamlığı olmak üzere bütün paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız." açıklaması yapıldı.Okul yönetimimize gösterilen bu başarıdan dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Ziyaretçilerimiz

Bugün 0

Dün 64

Bu Hafta 490

Bu Ay 1883

Toplam 60222

 

VEFAT HABERLERİ (Fehmi Özveren)

İlçemiz halkından Celal, Halil ve Sami Özveren'in babası, Almus Merkez Camii İmam Hatibi Mustafa Özveren'in amcası Fehmi Özveren 6 Temmuz 2018 günü evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Almus Devlet Hastanesinde vefat etti. Merhumun cenazesi aynı gün Almus Merkez Camiinde Cuma namazı sonrasında kılınan cenaze namazı ardından götürüldüğü Bakımlı Köyü mezarlığında toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. 

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive