2018 yılı Deniz Kanosu yarışmaları Almus' ta yapılacak. Tokat Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre 2018 yılında Kano Yarışmaları İlçemizde yapılacak. Konu ile ilgili olarak kurumun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "Spor Turizmi sayesinde ilimizin marka değerini yükselterek, Sosyal ve Ekonomik açıdan da büyük destek sağlayacak olan daha birçok şampiyonalara ev sahipliği yapmak için kurum olarak çalışmalarımız devam etmekte ve yapmış olduğumuz başarılı organizasyonlar ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından İlimize peş peşe Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalar verilmektedir.

Bu Kapsamda; Türkiye Kano Federasyonunun yayınladığı 2018 yılı faaliyet programında 14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde İlimizde Yeşille Mavinin buluştuğu Almus İlçemizde Deniz Kanosu Yarışları yapılacaktır.Deniz Kanosu Yarışmalarının İlimiz Almus İlçesinde yapılmasına verdikleri desteklerden dolayı Tokat Valimize, Tokat Milletvekillerimize, Almus Kaymakamımıza, Almus Belediye Başkanına, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı’ ya ve Yönetim Kurulu Üyelerine,Tokat'ta bu yarışmanın yapılabilmesi için büyük destek veren işadamı Ender Demirtaş'a,Kano il temsilcisi Hasan Hüseyin Koç'a İlimiz Spor camiası adına teşekkür ederiz." denildi.

Bizde bu organizasyonun ilçemizde yapılması noktasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Ziyaretçilerimiz

Bugün 36

Dün 58

Bu Hafta 216

Bu Ay 1371

Toplam 79328

 

VEFAT HABERLERİ (Emine Ürkmez)

İlçemiz halkından Tahir, Erol ve Ahmet Ürkmez'in  annesi, Merhum Osman Ürkmez'in eşi Emine Ürkmez tedavi gördüğü Tokat Devlet Hastanesinde 14 Mart 2019 günü vefat etti. Merhumenin cenazesi aynı gün öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazı ardından Almus'ta toprağa verildi. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive