Kısa adı ADOS olan Almus Doğa Sporları Derneğince düzenlenen doğa yürüyüşü parkuru değiştirildi. Daha evvel düzenlenen doğa yürüyüşündeki parkurun ileriki günlerde gerçekleştirileceğini söyleyen Dernek Başkanı Mehmet Mansur Aytaç Almus'lulardan bu yürüyüşe katılım ile destek vermelerini istedi.

ADOS (Almus Doğa Sporları Derneği) faaliyetleri sürüyor. Yaklaşık 2 ay evvel kurulan dernek 1 Nisan 2018 Pazar günü bir Ağaç Dikimi ve Doğa Yürüyüşü yapacak. Kuruluşu üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen hemen her hafta bir organize düzenleyen dernek tarafından düzenlenen bu yürüyüşe Kısa adı TOFSAD olan Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği, Kısa adı TODEX  olan Tokat Doğa Sporları Extrem Kulübü ve Tokat TEMA Vakfıda katılacak.

Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan konu ile ilgili olarak hedefi Almus Turizmini canlandırmak olan ADOS'u canı gönülden destekliyoruz.Programım elverirse bu etkinliğe mutlaka katılacağım dedi.

Pazar günü saat 10.00 da Dernek lokalinde toplanılacak ve misafirlere çay ikramı yapıldıktan sonra katılımcıları Almus Hükümet Konağı önünden İlçemiz Hatip Aralığı mevkiinden başlayacak Eski Almus mevkiinden geçerek  aynı yerde sona erecek.

Gezi ile ilgili olarak Dernek tarafından Facebook ta bir etkinlik sayfası oluşturuldu. Burada yapılan açıklamada "İddia ediyoruz!!!! Almus'u bu açıdan hiç görmediniz. Hazırmısınız?
Pazar sabahı dernek binamızdaki çay ikramı sonrasında Almus Hatip Aralığı mevkisinden başlayacaktır.Fidan dikimi Eski Almus Bölgesinde yapılacaktır. Sonrasında kısa bir yürüyüş ızgara köfte + çay molası vardır. 
Muhteşem Almus manzarası ve doğanın bize sunduğu eşsiz güzellikleri yerinde yaşamak için sizleri de bekliyoruz." denildi.

ADOS'un resmi Facebook sayfasında ekmek arası köfte ve çay için 15 TL ücret alınacağı belirtildi. Ayrıca katılımcılar kendi kumanyalarını da getirebilirler.

Bizlerde ADOS tarafından yapılan bu faaliyeti sonuna kadar destekliyor İlçemizin göz bebeği Almus Doğa Sporları Derneği Yönetim Kuruluna teşekkür ediyoruz. 

Ziyaretçilerimiz

Bugün 76

Dün 50

Bu Hafta 186

Bu Ay 1171

Toplam 64471

 

VEFAT HABERLERİ (Serdal Bektaş)

İlçemiz halkından (Taksici) Şükrü Bektaş'ın oğlu,Soner Bektaş'ın abisi, Selçuk ve Çağatay Bektaş'ın babası Serdal Bektaş geçirdiği kalp krizi sonunda 21 Ağustos 2018 Salı günü Almus Devlet Hastanesinde  vefat etti. Merhumun cenazesi 21 Ağustos 2018 günü Almus Merkez Camii nde kılınacak ikindi namazı sonrasında kılınacak cenaze namazı ardından Almus'ta toprağa verilecek. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive