SEVGİLİ ZİYERETÇİLERİMİZ.. SİTEMİZ İÇERİĞİNDE YAYINLANAN HABERLERİN GALERİ RESİMLERİNİN GÖSTERİMİNDEKİ HATALAR DÜZELTİLMİŞTİR..

 
Almus Baraj gölünde Balık avlama yasağı başladı. Yasak 1 Nisan 2018 - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında uygulanacak. Balıkların yavrulama zamanı düşünülerek her yıl uygulanan yasak kapsamında sazan ve yayın balığı avlamak her ne suretle olursa olsun (amatör-ticari) yasaklanıyor.
Baraj Gölü üzerinde yasak balık avlamayı takip görevi Almus İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli ve Kolluk Kuvvetleri tarafından yapılacak. Yasak dönemde yapılacak olan, su ürünleri kontrol ve denetimlerinde sazan ve yayın balığı avladığı tespit edilen vatandaşlara 1.322 TL idari para cezası uygulanarak, istihsal vasıtalarına ve avladıkları balıklara el konulacak.
Almus Baraj Gölü’nde gökkuşağı alabalığını yıl boyunca avlamak serbest ancak gökkuşağı alabalık avcılığı içinde en fazla iki olta takımıyla (her olta en fazla 2 iğneli), ve günde 10 adet gökkuşağı alabalığı avlanılabilecek
 

Ziyaretçilerimiz

Bugün 0

Dün 64

Bu Hafta 490

Bu Ay 1883

Toplam 60222

 

VEFAT HABERLERİ (Fehmi Özveren)

İlçemiz halkından Celal, Halil ve Sami Özveren'in babası, Almus Merkez Camii İmam Hatibi Mustafa Özveren'in amcası Fehmi Özveren 6 Temmuz 2018 günü evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Almus Devlet Hastanesinde vefat etti. Merhumun cenazesi aynı gün Almus Merkez Camiinde Cuma namazı sonrasında kılınan cenaze namazı ardından götürüldüğü Bakımlı Köyü mezarlığında toprağa verildi. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. 

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive