SEVGİLİ ZİYERETÇİLERİMİZ.. SİTEMİZ İÇERİĞİNDE YAYINLANAN HABERLERİN GALERİ RESİMLERİNİN GÖSTERİMİNDEKİ HATALAR DÜZELTİLMİŞTİR..

 
Almus Baraj gölünde Balık avlama yasağı başladı. Yasak 1 Nisan 2018 - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında uygulanacak. Balıkların yavrulama zamanı düşünülerek her yıl uygulanan yasak kapsamında sazan ve yayın balığı avlamak her ne suretle olursa olsun (amatör-ticari) yasaklanıyor.
Baraj Gölü üzerinde yasak balık avlamayı takip görevi Almus İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli ve Kolluk Kuvvetleri tarafından yapılacak. Yasak dönemde yapılacak olan, su ürünleri kontrol ve denetimlerinde sazan ve yayın balığı avladığı tespit edilen vatandaşlara 1.322 TL idari para cezası uygulanarak, istihsal vasıtalarına ve avladıkları balıklara el konulacak.
Almus Baraj Gölü’nde gökkuşağı alabalığını yıl boyunca avlamak serbest ancak gökkuşağı alabalık avcılığı içinde en fazla iki olta takımıyla (her olta en fazla 2 iğneli), ve günde 10 adet gökkuşağı alabalığı avlanılabilecek
 

Ziyaretçilerimiz

Bugün 12

Dün 142

Bu Hafta 740

Bu Ay 3514

Toplam 50262

 

VEFAT HABERLERİ (Zekiye Tarkamış)

İlçemiz halkından merhum Mustafa Tarkamış'ın eşi, Hüseyin,Abdullah ve Sinan Tarkamış'ın annesi Zekiye Tarkamış tedavi gördüğü İstanbul da  24 Nisan 2018 salı günü vefat etti. Merhumenin  cenazesi 25 Nisan 2018 günü öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazı tekrar Almus Mezarlığında toprağa verildi. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive