İlçemize Karadere den gelen içme suyunda meydana gelen arıza Belediyemiz personelinin aralıksız olarak iki gün çalışması sonrasında giderilerek içme suyu 17 Ekim 2019 günü saat 21.50 itibarı ile ilçemize verilmeye başlandı.

Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanımız Bekir Özer sosyal medya hesabından "Hemşehrilerimin affına sığınarak ana ishale hattımızdaki patlaklari kış gelmeden tamir etmek istediğimiz için, kışın olabilecek patlaklarda su kesildiğinde bütün herkesin saatlerinin dona maruz kalıp patlayacağını düşünerek şimdiden bunun önlemini almak için iki günlük şu kesintisiyle arızalarımızı giderdik. Bu saat itibari ile suyu depomuza bağladık. Su kesintisinden dolayı bütün hemşehrilerimden ekip im adına özür diliyor özveri ile çalışan ekip arkadaşlarıma hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum." dedi.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.almus.gen.tr/y/images/sa19102019

Ziyaretçilerimiz

Bugün 25

Dün 54

Bu Hafta 427

Bu Ay 805

Toplam 123286

 

 

VEFAT HABERLERİ (Hasan Emlek)

İlçemiz halkından merhum Hasan Hüseyin Emlek 'in oğlu, Emre ve Alperen Emlak'in babası Almus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli Hasan Hüseyin tedavi için bulunduğu Tokat'ta 01 Haziran 2020 günü vefat etti. Merhumun cenazesi 02 Haziran 2020 günü öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazı ardından Almus'ta toprağa verilecek. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Devamını oku...
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive