İlçemize Karadere den gelen içme suyunda meydana gelen arıza Belediyemiz personelinin aralıksız olarak iki gün çalışması sonrasında giderilerek içme suyu 17 Ekim 2019 günü saat 21.50 itibarı ile ilçemize verilmeye başlandı.

Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanımız Bekir Özer sosyal medya hesabından "Hemşehrilerimin affına sığınarak ana ishale hattımızdaki patlaklari kış gelmeden tamir etmek istediğimiz için, kışın olabilecek patlaklarda su kesildiğinde bütün herkesin saatlerinin dona maruz kalıp patlayacağını düşünerek şimdiden bunun önlemini almak için iki günlük şu kesintisiyle arızalarımızı giderdik. Bu saat itibari ile suyu depomuza bağladık. Su kesintisinden dolayı bütün hemşehrilerimden ekip im adına özür diliyor özveri ile çalışan ekip arkadaşlarıma hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum." dedi.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.almus.gen.tr/y/images/sa19102019

Ziyaretçilerimiz

Bugün 64

Dün 84

Bu Hafta 287

Bu Ay 737

Toplam 164684

 

 

VEFAT HABERLERİ (Kezük Şahin)

 

İlçemiz halkından (Terzi) Necati Şahin'in eşi,Ramazan ve Halil Şahin'in annesi Kezük Şahin 7 Aralık 2021 günü vefat etti. Merhumenin cenazesi aynı gün ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazı ardından Almus mezarlığında toprağa verildi. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Devamını oku...