İlçemize Karadere den gelen içme suyunda meydana gelen arıza Belediyemiz personelinin aralıksız olarak iki gün çalışması sonrasında giderilerek içme suyu 17 Ekim 2019 günü saat 21.50 itibarı ile ilçemize verilmeye başlandı.

Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanımız Bekir Özer sosyal medya hesabından "Hemşehrilerimin affına sığınarak ana ishale hattımızdaki patlaklari kış gelmeden tamir etmek istediğimiz için, kışın olabilecek patlaklarda su kesildiğinde bütün herkesin saatlerinin dona maruz kalıp patlayacağını düşünerek şimdiden bunun önlemini almak için iki günlük şu kesintisiyle arızalarımızı giderdik. Bu saat itibari ile suyu depomuza bağladık. Su kesintisinden dolayı bütün hemşehrilerimden ekip im adına özür diliyor özveri ile çalışan ekip arkadaşlarıma hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum." dedi.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.almus.gen.tr/y/images/sa19102019

Ziyaretçilerimiz

Bugün 17

Dün 106

Bu Hafta 297

Bu Ay 524

Toplam 231171

 

 

VEFAT HABERLERİ (Nurdane Kalpak)

 

İlçemiz halkından Merhum Yahya Kalpak ın eşi, Osman ve Ali Çalaş ın ablası, Metin ve Mustafa Kalpak ın annesi Nurdane Kalpak 21 Kasım 2023 günü vefat etti. Merhumenin cenazesi aynı gün Almus Merkez Camiinde öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Almus Mezarlığında toprağa verilecek. Merhumeye Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz... 

Devamını oku...