İçişleri Bakanlığımızın takdiriyle Adıyaman/Gölbaşı Kaymakamı olarak görevlendirilen Kaymakamımız Sayın Tarık Buğra SEYHAN, Almus lu hemşehrilerimizle 07 Mayıs 2023 bir araya gelerek vedalaşarak ilçemizden ayrıldı.Kaymakamımız, "Almus'umuza değer üretmek için hep birlikte uyum içinde çalıştık. İki yıl boyunca görev yaptığım süre zarfında eşit bir şekilde elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterdik. Tüm vatandaşlarımızın derdiyle ilgilenip, sevincine de hüznüne de ortak olduk. Haklarınızı helal edin. Allah'a emanet olun." dedi.
lçemiz Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ın Adıyaman Gölbaşı Kaymakamlığına görevlendirilmesi sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı veda mesajı;
Değerli Almuslular, İçişleri Bakanlığımızın takdirleriyle, deprem bölgesinde görev yapmak üzere Adıyaman Gölbaşı Kaymakamı olarak görevlendirildim. Pazar günü itibarıyla ilçemizden ayrılıyorum.
Tüm dostlarıma haklarını helal etmesini istirham ediyorum. Benim hakkım tüm Almus'a ve Almus lulara helal olsun. 2 yıldır sizlere hizmet etmek onurunu ve mutluluğu yaşadım. Görev sürem zarfında tüm beldelerimizi, köylerimizi karış karış gezerek hizmet etmeye ve hiçbir insanımızı ayırt etmeden sorunlarına derman olmaya çalıştım. Göreve geldiğim ilk günden beri kendimi Almus lu olarak gördüm ve hiç bir zaman yabancılık çekmedim.
Kıymetli hemşehrilerim, artık beni bir Almus lu olarak görün. Sizlerin bir kardeşi olarak, her zaman nereye gidersek gidelim başımın üstünde yeriniz var.
Her zaman siz değerli insanlarımıza kapım açık olacaktır. Ve beni arayıp sormanız gelmeniz beni çok mutlu edecektir.
Bu vesileyle, acil olarak deprem bölgesine intikal edeceğimden dolayı vedalaşamadığım değerli dostlarımdan özür diliyorum. Lütfen haklarını helal etsinler. Bu bir son değil. Yeni bir başlangıç. Sizleri seviyorum.
Güzel Almus'umuzu sizlere, sizleri de Yüce Allah'a emanet ediyorum.
En kısa zamanda tekrar görüşmek ümidiyle. Allahaısmarladık.
Tarık Buğra SEYHAN
Almus Kaymakamı

Ziyaretçilerimiz

Bugün 71

Dün 86

Bu Hafta 564

Bu Ay 157

Toplam 240531

 

 

VEFAT HABERLERİ (Hanife Çetin)

 

İlçemiz esnaflarından Ekrem Karaca nın kayınvalidesi Hanife Çetin 01.02.2024 günü Almus ta vefat etti. Merhumenin cenazesi 02.02.2024 günü Almus Merkez Camiinde Cuma namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Almus Mezarlığında toprağa verilecek. Merhuma Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

Devamını oku...