İçişleri Bakanlığımızın takdiriyle Adıyaman/Gölbaşı Kaymakamı olarak görevlendirilen Kaymakamımız Sayın Tarık Buğra SEYHAN, Almus lu hemşehrilerimizle 07 Mayıs 2023 bir araya gelerek vedalaşarak ilçemizden ayrıldı.Kaymakamımız, "Almus'umuza değer üretmek için hep birlikte uyum içinde çalıştık. İki yıl boyunca görev yaptığım süre zarfında eşit bir şekilde elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterdik. Tüm vatandaşlarımızın derdiyle ilgilenip, sevincine de hüznüne de ortak olduk. Haklarınızı helal edin. Allah'a emanet olun." dedi.
lçemiz Kaymakamı Tarık Buğra Seyhan ın Adıyaman Gölbaşı Kaymakamlığına görevlendirilmesi sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı veda mesajı;
Değerli Almuslular, İçişleri Bakanlığımızın takdirleriyle, deprem bölgesinde görev yapmak üzere Adıyaman Gölbaşı Kaymakamı olarak görevlendirildim. Pazar günü itibarıyla ilçemizden ayrılıyorum.
Tüm dostlarıma haklarını helal etmesini istirham ediyorum. Benim hakkım tüm Almus'a ve Almus lulara helal olsun. 2 yıldır sizlere hizmet etmek onurunu ve mutluluğu yaşadım. Görev sürem zarfında tüm beldelerimizi, köylerimizi karış karış gezerek hizmet etmeye ve hiçbir insanımızı ayırt etmeden sorunlarına derman olmaya çalıştım. Göreve geldiğim ilk günden beri kendimi Almus lu olarak gördüm ve hiç bir zaman yabancılık çekmedim.
Kıymetli hemşehrilerim, artık beni bir Almus lu olarak görün. Sizlerin bir kardeşi olarak, her zaman nereye gidersek gidelim başımın üstünde yeriniz var.
Her zaman siz değerli insanlarımıza kapım açık olacaktır. Ve beni arayıp sormanız gelmeniz beni çok mutlu edecektir.
Bu vesileyle, acil olarak deprem bölgesine intikal edeceğimden dolayı vedalaşamadığım değerli dostlarımdan özür diliyorum. Lütfen haklarını helal etsinler. Bu bir son değil. Yeni bir başlangıç. Sizleri seviyorum.
Güzel Almus'umuzu sizlere, sizleri de Yüce Allah'a emanet ediyorum.
En kısa zamanda tekrar görüşmek ümidiyle. Allahaısmarladık.
Tarık Buğra SEYHAN
Almus Kaymakamı

Ziyaretçilerimiz

Bugün 55

Dün 63

Bu Hafta 207

Bu Ay 2492

Toplam 224749

 

 

VEFAT HABERLERİ (Ömer Tan)

 

İlçemiz halkından Yaşar Tan ın oğlu, Uğur Tan ın kardeşi Hatay İl Jandarma Komutanlığında görev yapan Jandarma Uzman Çavuş Ömer Tan görev yaptığı Hatay da geçirdiği trafik kazası sonucu 10 Ağustos 2023 günü vefat etti. Merhumun cenazesi 11 Ağustos 2023 günü Almus Merkez Camiinde Cuma Namazı sonrasında kılınacak cenaze namazının ardından Almus Mezarlığında toprağa verilecek. Merhuma Allah tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Devamını oku...